Packshot

Czyste zdjęcia produktowe packshot wysokiej jakości na białym lub czarnym tle pozwolą wyróżnić produkt, a w dodatku są uniwersalne. Stosowane na stronach internetowych, w katalogach stanowią podstawową formę prezentacji produktu. W swoim studio wykorzystujemy profesjonalne lampy błyskowe i wzorniki kolorów, tak aby zawsze zachować właściwy charakter i odcień fotografowanego produktu.

Popularne packshoty czyli zdjęcia przedmiotów najczęściej na białym tle, podkreślają detale oferowanych produktów. Zapewwniamy profesjonalną obróbkę i retusz wykonywanych zdjęć.  prusch Studio działa po to, aby wykonywać dla Państwa najwyższej jakości usługi fotograficzne czyli przede wszystkim zdjęcia produktów. Umieszczane na stronach internetowych czy w kataloagach zdjęcia, mają zachęcać do zakupu, a jak wiadomo, pierwsze wrażenie jest najważniejsze.

 Zdjęcia produktów przekazujemy we wskazanych przez  Ciebie kilku formatach jpg, png, psd lub bmp i dopasownaych rozmiarach. W cenie już od 3 zł/ zdjęcie zawsze zawarta jest oczywiście obróbka komputerowa, retusz przedmiotu (usuwanie zabrudzeń i rys, niedoskonałości)! 

Zachęcam do kontaktu e-mailem lub telefonicznie