Fotografia produktowa

Fotografia produktowa jest połączeniem kreatywności, umiejętności technicznych i edycji. Każdy Klient chce zaprezentować swoje produkty w możliwie najlepszy sposób. Niezależnie czy tematem  jest szkło, metal, plastik biały na białym lub czarny na czarnym tle. Dopasowanie scenografii  wykonywanych zdjęć do pełnego charakteru produktu stanowi nieodzowny element podczas wykonywania sesji zdjęciowej. 90% klientów decyduje o zakupie produktu na podstawie jego wyglądu na zdjęciu.

Retusz zdjęć

Zapewniamy profesjonalną obróbkę i retusz wykonywanych zdjęć.  prusch Studio działa po to, aby wykonywać dla Ciebie najwyższej jakości usługi czyli profesjonalne zdjęcia produktów. Umieszczane na stronach internetowych czy w katalogach, mają zachęcać do zakupu, a właśnie pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Realizacja zlecenia odbywa się w prusch Studio na terenie Poznaniu lub na życzenie Klienta w dowolnym miejscu w kraju. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem studyjnym, który pozwala na osiągnięcie oczekiwanych rezultatów w każdych warunkach pogodowych. Przy każdej sesji reklamowej korzystamy z wzorników koloru  i profesjonalnego oprogramowania do edycji wykonanych zdjęć reklamowych. 

Istnieje możliwość przekazania produktów do sesji  na wiele sposobów. Można dostarczyć je do nas osobiście lub za pośrednictwem kuriera. Realizację dostawy z miejscowości poza Poznaniem najlepiej realizować  drogą wysyłkową, której organizacją możemy się zająć osobiście. 

Skontaktuj się z nami i poznaj  cennik! Zdjęcia packshot realizowane są w ciągu 4 dni roboczych, a koszt już od 3 zł za zdjęcie.

reklamowa

packshot